CARIERE

Be part of the TEAM!

Iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si sa promovezi in randul studentilor programe de tip Work and Travel?
Prima Events and Travel isi mareste echipa!
Daca esti o persoana comunicativa si dinamica atunci sunt multe sanse sa devenim colegi! Biroul nostru din Iasi este in cautarea unei persoane care sa fie  full time parte a “visului american” pe care orice student vrea sa il traiasca.
Daca jobul de birou nu ti se potriveste, insa te descurci sa recrutezi candidatii ideali dupa un program stabilit de tine atunci varianta part-time este ceea ce cauti!
Ba mai mult, daca doresti sa fii Brand Ambassador-ul nostru pentru sezonul 2018, atunci neaparat trebuie sa iei legatura cu noi pentru a afla toate avantajele de care poti beneficia!
Trimite-ne CV-ul tau pe adresa office@primaevents.ro si in cel mai scurt timp te vom contacta!
Nu uita sa specifici jobul pentru care doresti sa aplici!

Responsabilități:

  • Promovarea programului Work and Travel
  • Recrutarea studentilor ce indeplinesc criteriile programelor
  • Mentinerea legaturii cu participantii inscrisi in program
  • Organizarea dosarelor participantilor
  • Dezvoltarea planurilor de promovarea in colaborare cu echipa
  • Organizarea de evenimente de promovare si recrutare

Cerinte:

  • Sa fii student sau absolvent de studii superioare
  • Sa fii o persoana persuasiva cu bune abilitati de comunicare
  • Sa fii mereu plin de entuziasm si cu o atitudine pozitiva
  • Sa cunosti limba engleza la nivel avansat
  • Esti interesat sa obtii rezultate notabile
  • Sa ai atentie distributiva si observi mereu detaliile importante
  • Sa ai cunostinte avansate de operare a PC-ului
  • Particiuparea anterioara in cadrul unui program Work and Travel reprezinta un avantaj

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea de a avansa si de a te dezvolta atat personal cat si profesional
  • Oportunitatea de a fi parte a unei echipe tinere si dinamice

Join US 🙂

work and travel SUA